Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

seks
wszystko o zakupach

Jak urozmaicić seks?

Długi staż w relacji z partnerem oznacza stabilizację, doskonałą znajomość wzajemnych nawyków i potrzeb, a także umiejętność zrozumienia drugiej osoby. Oprócz tych zalet istnieje również sporo zagrożeń, wśród których znajduje się rutyna. To ona wkrada się niepostrzeżenie między dwójkę bliskich sobie ludzi i sprawia, że znika ekscytacja, poczucie radosnego oczekiwania i wrażenie nienasycenia. Jak urozmaicić seks by temperatura w sypialni wciąż była wysoka mimo mijających lat? Oto zbiór cennych rad!

Systematycznie dbać o poczucie bliskości i element zaskoczenia

Kluczową kwestią jest to, by dysponować wystarczającą ilością czasu, którą możemy poświęcić wyłącznie swojej drugiej połówce. W natłoku codziennych obowiązków niekiedy stanowi to wyzwanie ale zdecydowanie warto się go podjąć. Zrezygnujmy z pójścia na łatwiznę i zadbajmy o to, by pojawił się element zaskoczenia. Jednym z najprostszych sposobów na to, jak urozmaicić seks w łóżku jest zabawa w odgrywanie ról. Potrzebne będzie do tego przebranie, które bez trudu można znaleźć w sklepach stacjonarnych i internetowych – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Stanowczy policjant, uwodzicielska pielęgniarka, a może niegrzeczna uczennica? Możliwości jest bardzo wiele! Panie nadadzą pożyciu pikanterii, gdy zaplanują długą grę wstępną i rozpoczną ją ubrane w nowy komplet zmysłowej bielizny, która sporo odsłania, a jednocześnie pozostawia pole do popisu dla wyobraźni. Koronki, przezroczyste tkaniny, wyraziste kolory – to one pomogą na nowo rozpalić ogień namiętności!

Zapalmy świece o sensualnym zapachu, które nierzadko mogą być również wykorzystywane do masażu. Nie zaszkodzi odważyć się i nieco poeksperymentować, stosując do tego rozmaite akcesoria erotyczne. Sporą różnicę zrobią już tak drobne przedmioty, jak kajdanki czy opaski do zasłaniania oczu. W zupełności wystarczą do tego, by doświadczyć dreszczu ekscytacji i przenieść pożycie na zupełnie nowy poziom. Takie igraszki pozwolą wam spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy! Idąc o krok dalej, dobrze będzie zainteresować się wibratorami i gadżetami elektronicznymi przeznaczonymi dla par. Wspaniałym przykładem jest specjalne jajko, które znajdziemy na stronie internetowej https://swiat-doznan.pl/k-wibrujace-jajko. Pieści okolice intymne i dostarcza niezwykłej przyjemności, która przeżywana razem z bliską osobą staje się jeszcze bardziej obezwładniająca.

Jak urozmaicić seks małżeński, gdy pragniemy naprawdę intensywnych doznań? Zdecydujmy się na zainwestowanie w akcesoria BDSM. Pejcze, piórka, klipsy na sutki i obroże już samym swoim widokiem sprawiają, że krew w żyłach płynie szybciej a serce bije mocniej. Wspólne odkrywanie ich przeznaczenia oraz tego, jak wiele mogą zaoferować, będzie wyjątkowym doświadczeniem!

Jak urozmaicić seks w związku, gdy w sypialni wypróbowaliśmy niemal wszystko?

Nowością dla wielu par mogą być igraszki odbywające się poza domowym zaciszem. Zgadza się, to kolejny sposób na uczynienie pożycia bardziej ekscytującym! Na początek można zacząć od wysyłania partnerowi dwuznacznych, zmysłowych fotografii, gdy będzie przebywał poza miejscem zamieszkania. Zapragnie wrócić do niego niemal natychmiast! Do tego sugestywne wiadomości tekstowe lub rozmowy przez telefon, podczas których podzielimy się tym, co będziemy z nim robić, gdy już się spotkamy. Rąbka tajemnicy możemy także uchylić poprzez połączenie video.

Gdy w naszej sypialni działo się już niemal wszystko i nie wiemy, jak urozmaicić seks w związku a jesteśmy w stanie posunąć się naprawdę daleko, zdecydujmy się na zbliżenie w miejscu publicznym. Oczywiście jest to dość ryzykowne, ale nie bez powodu mówi się, że bez ryzyka nie ma zabawy! Rozsądnie będzie najpierw zbadać swoje granice i pozwolić sobie na wzajemne pieszczoty w samochodzie lub w sklepowej przebieralni. Jeżeli okaże się, że wzbudza to entuzjazm u obu stron, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by pójść o krok dalej. Jedno jest pewne – wrażenia z takiej przygody zapiszą się w pamięci na bardzo długo!