Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

co kupić

Koszulka z nadrukiem jako prezent na urodziny!

Choć czekoladki i kwiaty są bardzo bezpiecznym prezentem, to wybierając się na przyjęcie urodzinowe, zdecydowanie warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Nawet jeśli nie znamy jeszcze solenizanta zbyt długo, to również w takim przypadku jak najbardziej można wybrać coś niezobowiązującego, co na długo zapadnie mu w pamięć. Mogą to być spersonalizowane produkty home-made, produkty z grawerem lub też koszulki urodzinowe z nadrukiem. Ta ostatnia propozycja cieszy się szczególną popularnością, ponieważ wybierając taki element garderoby, możemy popuścić wodze fantazji i postawić na naprawdę niesamowitą kreację. W jaki sposób dobrać koszulkę tak, aby na twarzy obdarowanego pojawił się szczery uśmiech? Oto kilka propozycji!

Koszulki urodzinowe z poczuciem humoru

Wybór prezentu dla osoby, która ma poczucie humoru, zazwyczaj jest najłatwiejszym procesem. Podobnie jest w przypadku koszulek z nadrukiem na urodziny. W Internecie można znaleźć mnóstwo projektów, które z pewnością rozbawią podczas przyjęcia, a następnie będą dumnie noszone nie tylko w domowym zaciszu. Przykładem mogą być poniższe propozycje:

Pierwsze 30 lat dzieciństwa jest zawsze najtrudniejsze

60 lat na oryginalnych częściach

Jeśli natomiast chcemy postawić na coś zabawnego, a jednocześnie uniwersalnego, co nie zdezaktualizuje się w ciągu roku, wówczas warto wybrać koszulkę urodzinową z nadrukiem

Królowe rodzą się w czerwcu

Ogromną zaletą tego typu produktów jest fakt, że można je dowolnie personalizować ze względu na wiek, czy miesiąc pojawienia się na świecie. Jeśli natomiast solenizantem jest osoba nie tylko z dużym poczuciem humoru, ale także dystansem do siebie, wówczas można pokusić się o zakup koszulki z napisem, „Każda potwora znajdzie swojego amatora”. Warto jednak upewnić się wcześniej, czy osoba obdarowana na pewno zrozumie ten żart.

Koszulki z nadrukiem na urodziny dla drugiej połówki

Koszulka z nadrukiem na urodziny to także doskonały wybór dla par. Ukochany lub ukochana z pewnością doceni oryginalny motyw, tym bardziej, jeśli będzie on zawierał jakieś wyznanie, np.

Kocham Cię, Skarbie

Część osób woli jednak usłyszeć te słowa niż tylko je przeczytać. Wówczas alternatywą może być koszulka z nadrukiem na prezent zawierającym inną, miłą deklarację. Przykładowo warto postawić na tekst głoszący:

Wyborowy chłopak

Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zainwestować w zestaw takich koszulek, które para będzie mogła razem dumnie nosić. Sprawdzą się one doskonale nie tylko do zdjęć, ale także podczas wyjść na romantyczne spacery.

Koszulki urodzinowe z nadrukiem dla członków rodziny

Mama, tata, brat czy siostra to zazwyczaj osoby, które znamy najlepiej. Z tego względu podczas wyboru koszulki z nadrukiem na prezent dla nich zdecydowanie można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Świetnym pomysłem dla wyluzowanego ojca jest produkt z napisem:

Mam piękną córkę, ale mam też broń, łopatę i alibi

Nadruk na podarunku to również dobre miejsce na wyrażenie uznania. Jeśli zabawne slogany nie są w guście solenizanta, wówczas na koszulce urodzinowej można umieścić napis:

Jeśli tata nie umie naprawić, to nikt nie potrafi

Wbrew pozorom takie niewinne napisy potrafią wywołać więcej wewnętrznej radości i bardziej poprawić samopoczucie niż najdroższe prezenty. Dzięki nim można pokazać osobie obdarowanej, że nie tylko jej praca jest doceniana, ale także ona sama odgrywa wyjątkową rolę w życiu osoby ofiarowującej koszulką urodzinową.

Wybierając koszulki z nadrukiem na prezent urodzinowy, warto przede wszystkim postawić na jakość i wysoko oceniany sklep, np. topkoszulki.pl. Choć cena jest ważnym elementem determinującym wszelakie zakupy, to w tym przypadku zdecydowanie powinna znaleźć się na drugim planie. Dobra koszulka to taka, która została wykonana z wysokiej jakości materiału, a nadruk naniesiono z wykorzystaniem odpowiedniej technologii. Właśnie te aspekty przede wszystkim warto mieć na uwadze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ