Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

co kupić

Odwieczny dylemat – co kupić przyjaciółce na urodziny?

Przyjaciółki – wedle definicji napisanej przez samo życie to związek dwóch lub więcej kobiet oparty na mentalnej zależności z elementami obcowania fizycznego ale nie intymnego, chociaż czasem może przybierać także tę drugą formę. Generalnie, mówić prostymi słowami – przyjaciółki to dwie lub więcej dziewczyn które spotykają się od czasu do czasu – albo u siebie w domach albo w jakiś neutralnych miejscach typu kawiarnia albo kino. Kiedy już się spotkają zaczynają gadać i tak gadają godzinę, dwie, trzy, czasem nawet dziesięć albo i więcej. Wszystko zależy w dużej mierze od tego czy w życiu którejś z nich wydarzyło się coś, co daje powód do roztrząsania. Ważne jest także to, czy jest przy okazji coś do picia, zwłaszcza procentowego. Jedną z wynikowych takiej zależności i zażyłości jest to, że wiedzą o sobie absolutnie wszystko, czyli wiedzą nie tylko kiedy mają urodziny, kiedy przeżyły ostatni orgazm albo kiedy mają okres. Nie wiedzą tylko nigdy, co kupować sobie na urodziny…

No właśnie – co kupić przyjaciółce na urodziny? Czy można przy okazji kupowania prezentu urodzinowego dla przyjaciółki postawić na coś praktycznego, czy raczej na coś odjechanego i coś, co ją zaskoczy? Podejścia są absolutnie różne. Wszystko oczywiście od stopnia zażyłości oraz od charakterów. Wiadomo, że dzielimy się na osoby mniej i bardziej poważnie podchodzące do życia. Ale przyjaciółki o tym doskonale wiedzą.

Przechodząc do konkretów i konkretnych propozycji tego, co kupić przyjaciółce na urodziny wymienimy teraz kilka pomysłów na bardzo fajny prezent. Punkt pierwszy – staraj się brać pod uwagę jej zainteresowania. To zawsze sprawdza się przy okazji kupowania prezentu, nie tylko przyjaciółce. Jeśli jeszcze nie wiesz co kupić przyjaciółce na urodziny a wiesz na przykład, że uwielbia gotować, to kup jej jakiś fajny garnek, patelnie albo jakąś książkę kucharską, która zainspiruje ją do rozwijania swoich umiejętności. Jeśli Twoja przyjaciółka nie lubi gotować, ale za to uwielbia piec, to z pewnością bardzo spodoba się jej jakaś fajna foremka na ciastka, taka, której jeszcze nie ma, jakieś ozdóbki do ciasteczek tudzież inne fajne akcesoria.

A co kupić przyjaciółce na urodziny przyjaciółce, która nie ma jakiś ściśle określonych zainteresowań? Wtedy można postawić na coś uniwersalnego – jakieś fajne kosmetyki, może coś do włosów, coś do twarzy. Można kupić jej kupon na wejście do salonu piękności, na manicure czy do Spa – oczywiście coś na miarę naszych możliwości finansowych. A jeśli już wszystkie powyższe przepisy na prezent dla przyjaciółki zawiodą, jeśli okaże się, że nic do naszej przyjaciółki nie pasuje, bo nie korzysta z usług kosmetyczki, bo nie gotuje, to może chociaż czyta książki, ogląda filmy albo słucha muzykę. Wtedy warto kupić jej coś takiego, najlepiej coś z półki nowości. A tak w ogóle, to zastanawiając się nad tym co kupić przyjaciółce na urodziny nie można zapomnieć o jednym – najważniejszym – żeby być z nią w tym ważnym dla niej dniu, dniu, którego kobiety z każdym rokiem nie znoszą coraz bardziej.