Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

stanik
wszystko o zakupach

Jak stosować Perfect Bust?

Mały biust to kompleks niejednej kobiety. Wiele z nich decyduje się na inwazyjne metody, które często mają poważne konsekwencje. Istnieją jednak rozwiązania, które działają inaczej – od środka. Takim preparatem jest Perfect Bust, który zaprojektowany został na naturalnych składnikach. Jak dokładnie działa i jak go stosować, aby uzyskać najlepsze efekty?

Czym jest Perfect Bust?

Tabletki Perfect Bust posiadają w swoim składzie składniki bogate w tak zwane fitoestrogeny, czyli naturalne odpowiedniki estrogenu, hormonu przeważającego u kobiet. Odpowiedzialny jest on za wiele funkcji w ciele kobiety, a jedną z nich jest wzrost tkanek powiązanych z biustem. Przyjmowanie fitoestrogenów zwiększa jego poziom, co skutkuje powiększeniem piersi.

Jednocześnie poprawia się synteza kolagenu, przez co piersi stają się jędrniejsze i pełniejsze, a skóra bardziej nawilżona i gładsza. Pierwsze efekty można zauważyć już w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia terapii, jednak na maksymalne efekty potrzeba często wielu miesięcy.

Jak stosować?

Stosowanie tabletek Perfect Bust jest bardzo proste, a wszystko to poprzez przystępną formę. Wystarczą 3 tabletki dziennie, które powinno się przyjmować wraz z posiłkami lub zaraz po nich – w ten sposób przyswajanie substancji aktywnych będzie zmaksymalizowane. Przy stosowaniu produktu na pusty żołądek mogą wystąpić problemy ze strony układu pokarmowego, przez co nie zaleca się tego rozwiązania.

Wiele kobiet zastanawia się, czy zwiększenie dawki na własną rękę może przynieść lepsze korzyści – niestety, bardzo często jest odwrotnie. Mogą pojawić się liczne skutki uboczne, a w tym ostre biegunki i wymioty. Zwiększenie dawki nie przyspieszy rezultatów – będzie się jedynie wiązać ze zwiększonymi kosztami terapii.

Co zawierają tabletki Perfect Bust?

Jak zostało już wspomniane, tabletki Perfect Bust zostały stworzone wyłącznie na podstawie naturalnych składników, które są bogate w fitoestrogeny. Nie zabrakło tutaj również substancji wpływających na zwiększenie produkcji kolagenu, który nadaje jędrności i elastyczności tkankom piersiowym. Za co dokładnie odpowiadają poszczególne składniki?

  • Nasiona kozieradki – jest to składnik, który bardzo często znajduje się w suplementach na wzrost wielkości biustu. Nic w tym dziwnego, gdyż zawiera w sobie wartościowe fitoestrogeny, czyli roślinny odpowiednik ludzkiego hormonu. Stymuluję jego wzrost w ciele i aktywizuje gruczoły piersiowe.
  • Nasiona kopru włoskiego – podnoszą poziom nie tylko estrogenu, ale również prolaktyny, co skutkuje pozytywnym działaniem na wzrost biustu.
  • Saw Palmetto – posiada dużą zawartość fitosteroli, które działają obniżająco na poziom cholesterolu i hamują rozwój wolnych rodników. Wykazują również działanie przeciwnowotworowe.

 

Wszystko to zwieńczają dodatkowe składniki, takie jak nasiona kminku, drapacz lekarski oraz owoc pieprzowca. Działają one komplementarnie, zapewniając możliwość wzrostu piersi. Warto jednak pamiętać, że jest to długotrwały proces, w którym konieczna jest regularność przyjmowania odpowiedniej dawki preparatu.