Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

co kupić

Jak przyjemne zaskoczyć partnerkę, czyli prezent pełen rozkoszy

Zależy Ci, aby sprezentować swojej ukochanej wyjątkowy prezent, który przyniesie jej dużo radości, będzie przydatny praktyczny, pozwoli na chwilę relaksu, a kiedy Ciebie nie będzie obok, pozwoli na chwilę zapomnienia i rozmarzenia? Podaruj swojej kobiecie gadżet erotyczny, który da jej rozkosz nawet wtedy, kiedy Ciebie nie będzie obok.

Czy to wypada?

Kiedy mężczyzna zastanawia się, czy wypada sprezentować swojej ukochanej gadżet erotyczny, czy nie będzie to zbyt obcesowe, czy nie pomyśli sobie o nim źle, oznacza to, że ich relacja jest jeszcze bardzo słaba i muszą nad tym popracować. W dojrzałym i świadomym związku partnerzy wiedzą, na co mogą sobie pozwolić i wiedzą czego potrzebuje ich druga połowa. Oczywiście nie w każdym związku prezenty o podłożu erotycznym będą pożądane, każdy ma inne potrzeby i zasady, jednak jeżeli partnerzy tworzą związku, który oparty jest na miłości i akceptacji swojej seksualności, a erotyka jest ważną częścią ich życia, wówczas nie powinno być obaw o to, że prezent erotyczny zostanie niewłaściwie odebrany, wręcz przeciwnie.

Zabawki dla (nie) grzecznej dziewczynki

W każdej kobiecie drzemie mała dziewczynka, która uwielbia dostawać prezenty, a jeżeli te prezenty dodatkowo pozwolą jej trochę narozrabiać i niegrzecznie się pobawić, wówczas radość jest podwójna. Co w takim razie sprezentować swojej niegrzecznej kobiecie? Świat erotycznych gadżetów jest bardzo szeroki i co rusz pojawiają się nowe cacka, oferujące orgazmy wybijające na orbitę, trzeba jednak dokładnie poszukać i wybrać dla swojej ukochanej jakąś sprawdzoną perełkę, która trafi w jej gust i potrzeby. Jeżeli Twoja partnerka lubi wibrujące zabawki, wówczas w grę wchodzą wibratory, wibrujące jajka, lub wibrujące motylki na łechtaczkę. Jeżeli sama woli decydować o sile doznań, wtedy poszukaj dla niej jakiego fantazyjnego dildo, który na przykład dodatkowo pozwoli stymulować łechtaczkę. Możesz zafundować jej też długotrwałą stymulację połączoną z ćwiczeniami mięśni Kegla, a to wszystko dzięki kulkom gejszy. Da tych bardziej doświadczonych i otwartych, ciekawym gadżetem może być korek analny lub długie, żelowe, kulki orgazmowe do zabaw analno-waginalnych.

Zabawki erotyczne dla wymagających

Jeżeli zależy Ci na czymś zupełnie wyjątkowym, możesz zaprezentować partnerce wibrujący języczek rozkoszy, który umożliwi jej masturbacje zarówno waginy, jak i annusa, przenosząc w świat kosmicznych doznań. Wibrujące jajko to również bardzo interesujący gadżet, który pozwoli jej na samodzielną zabawę, na przykład w tramwaju w drodze do pracy, możecie również zabawić się wspólnie, wówczas to Ty dostajesz pilota do sterowania jajka i to Ty decydujesz o sile i intensywności wibracji, a ona musi je przyjmować, zabawa będzie szczególnie podniecająca, jeżeli zabierzecie gadżet w miejsce publiczne i tylko Wy będziecie wiedzieć co tak naprawdę się dzieje. Jeżeli wasz związek jest otwarty na nowe doznania, wówczas możesz skusić się na prezent z kategorii BDSM skórzane kajdanki lub nawet uprząż, lub metalowe klamerki na sutki, z pewnością podgrzeją atmosferę w waszej sypialni.

Dziękujemy portalowi erotic-med.pl za współpracę merytoryczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ