Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

co kupić

Gdy zwykłe kubki reklamowe giną w tłumie… co wybrać, aby wyróżnić się przy pomocy tego typu produktów promocyjnych?

Mało kto zdaje sobie sprawę, że asortyment kubków reklamowych oraz innych gadżetów promocyjnych służących do picia posiada swoje trendy i czasową popularność niektórych produktów. Rozważnie inwestując w zamówienie w tej kategorii, można zyskać naprawdę wiele – ocieplić wizerunek firmy, zwiększyć świadomość marki wśród klientów, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe. Zwykły kubek reklamowy podczas targów nie zostanie jednak dostrzeżony. Można wręcz powiedzieć, że potencjalny klient bardzo szybko o nim zapomni, ustawiając gdzieś z tyłu szafki kuchennej w swoim domu. Na co więc opłaca się przeznaczyć środki, by taki czarny scenariusz nie stał się rzeczywistością? Co rynek gadżetów reklamowych służących do picia ma do zaproponowania przedsiębiorcom i ludziom chcącym w ten sposób promować swoją działalność? Okazuje się, że całkiem sporo!

Nadruk wysokiej jakości

Klasycznym rozwiązaniem jest wybór kubka reklamowego i umieszczenie na nim logo swojej firmy wraz z hasłem promocyjnych, choć ten drugi element nie jest konieczny. Taka ścieżka prowadzi do zakupu większej ilości produktów, jednak o ile znak reprezentujący markę nie stanowi ciekawej ozdoby i nie wyróżnia się spośród innych propozycji na rynku, to może się okazać, że odzew, jaki przedsiębiorca spodziewa się uzyskać, będzie zaledwie znikomy w porównaniu do oczekiwań. Firmy zajmujące się dystrybucją tego typu gadżetów posiadają jednak bardzo często kilka alternatywnych rozwiązań, a jednym z nich są kubki, na które można nanieść dowolny nadruk wysokiej jakości. Ich cena jest co prawda wyższa, jednak przy dobrym opracowaniu graficznym są w stanie zwrócić się nam w skuteczności działań marketingowych opartych na takiej inwestycji.

Zaskakujące i budzące zainteresowanie

Mówi się, że dobra reklama powinna mieć trzy elementy – przykuwać uwagę, zaskakiwać i wywoływać pozytywne emocje. Mogłoby się zatem wydawać, że przy pomocy kubków promocyjnych osiągnięcie takiego efektu może być bardzo utrudnione, jednak istnieje sposób, aby odnieść sukces także i na tym polu. Niejednokrotnie możemy natknąć się więc na produkty ze specjalnym, magicznym nadrukiem. Na pierwszy rzut oka nic je nie wyróżnia, jednak wystarczy, że nalejemy do nich gorącej kawy. Jednokolorowe kubki zamieniają się wówczas w unikalne gadżety reklamowe z przesłaniem tylko dla wybranych. Zaskoczenie jest tu jak najbardziej możliwe, tak samo, jak pozytywny odbiór, gdyż nie spodziewając się takiego finału, zaczniemy odczuwać podziw i sympatie dla marki, która postanowiła w taki niekonwencjonalny sposób ubarwić nasze życie.

To wcale nie musi być kubek

Produktów z tej kategorii jest całe mnóstwo, jednak alternatywą dla kubka promocyjnego wcale nie musi być inny kubek z ciekawszym wzornictwem. Nadruk logo marki można wykonać również na kilku innych akcesoriach służących do picia. Najbardziej interesującymi opcjami wydają się tu natomiast między innymi:
– piersiówka,
– słoik do picia ze słomką,
– butelka sportowa (idealna na siłownie),
– metalowy kubek podróżny (coś dla fanów surwiwalu i nie tylko).

Za inspirację i informacje, które posłużyły nam do stworzenia tego artykułu, dziękujemy sklepowi Bewu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ