Na Zakupy!

wszystko o zakupach | na-zakupy.eu

wszystko o zakupach

Wszystko co musisz wiedzieć o lakierach hybrydowych!

Zdecydowanie można stwierdzić, że lakiery hybrydowe podbiły serca wielu kobiet na całym świecie. Coraz częściej wypierają tipsy oraz inne sposoby zdobienia paznokci. Jest jednak wiele kobiet, które wahają się nad malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi, ponieważ zastanawiają się, w jaki sposób wpłyną na płytkę paznokcia oraz czy na pewno są bezpiecznym rozwiązaniem. Przygotowaliśmy dla Was krótką pigułkę wiedzy o lakierach hybrydowych, aby nieco przybliżyć ich specyfikę oraz najważniejsze cechy.

KILKA SŁÓW NA POCZĄTEK

Lakiery hybrydowe należą do jednych z najtrwalszych lakierów do paznokci, które charakteryzują się również ogromną intensywnością barw. Trwały efekt zyskujemy dzięki wkładaniu paznokci do lampy UV, aby zmienić konsystencję lakieru z lejącej na utwardzoną.

NIE RÓB TEGO W DOMU — BEZ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY!

Wiele kobiet chcąc zaoszczędzić czas, decyduje się na zakup sprzętu do robienia paznokci, aby wykonywać manicure w domu. Wybór ten potęgowany jest również chęcią oszczędności na comiesięcznych wizytach u kosmetyczki. Często jednak nie mamy odpowiedniej wiedzy, aby wykonywać tego typu zabiegi, co w konsekwencji przekłada się na nasze niezadowolenie i krótkotrwały efekt. Przed zakupem warto kilka razy wybrać się do kosmetyczki, aby zobaczyć, jak przebiega manicure hybrydowy. Możemy również zaczerpnąć najważniejszych informacji na forach tematycznych. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek.

Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

Po pierwsze: zakup odpowiednie produkty!
Lista zakupów może się wydłużyć w zależności od naszego poziomu zaawansowania oraz wiedzy. Do podstawowych akcesoriów wykorzystywanych podczas wykonywania paznokci hybrydowych, należą: lampa UV (koniecznie sprawdź informacje dotyczące mocy), odtłuszczacz do paznokci, lakiery hybrydowe, blok polerski, patyczki drewniane, top oraz oliwkę, którą użyjemy na koniec. Jeżeli planujesz sama w przyszłości zdjąć hybrydę, koniecznie zakup aceton!

Po drugie: przygotowanie!
Postaraj się o to, aby maksymalnie poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, ponieważ każda pomyłka może przełożyć się na brak osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Zacznij od przygotowania paznokci: usuń skórki, oczyść płytkę i zmyj pozostałości lakieru. Następnie należy odtłuścić paznokcie. W kolejnych krokach nałóż bazowy lakier, na niego dwie warstwy lakieru hybrydowego, a w końcowym etapie top. Każdą warstwę naświetlaj około 2 minut. Posmaruj skórki oliwką, a ręce kremem.

CO ZAPEWNIAJĄ LAKIERY HYBRYDOWE?
Do podstawowych plusów z pewnością możemy zaliczyć trwałość. Lakiery utrzymują się około 3 tygodni, a czasami o wiele dłużej. Oprócz jednokolorowego malowania paznokci — lakiery hybrydowe możemy, wykorzystać również do wielu ciekawych wzorów oraz zdobień. Hybryda stanowi świetną alternatywę dla tipsów i naturalnego poprawienia kondycji paznokci. Nie niszczy płytki, jeżeli zabieg wykonywany jest w prawidłowy sposób.

Każdy zabieg kosmetyczny wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnych kosmetyków i narzędzi. Warto sięgać po popularne rozwiązania sprawdzonych marek, aby mieć pewność, że efekt będzie trwały i zadowalający.

Za warstwę merytoryczną artykułu odpowiada redakcja lakieryhybrydowe.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ